Ylber Tahiri
Ylber Tahiri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Ylber Tahiri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Në Nëntor 2019, Ylber Tahiri merr pjesë në Luleborë 2019 me këngën "Mall E Merzi". Në Tetor 2021, Ylber Tahiri merr pjesë në Luleborë 2021 me këngën "Si Te Gjej". Në Nëntor 2022, Ylber Tahiri merr pjesë në Luleborë VII me këngën "Asht Nji Shpi Me Lulebora"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0