Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ylker Baliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Ylker Baliu është një këngëtar i njohur. Ylkeri ju fut edhe botes se stylingut, gje qe e beri me te famshem anembane Botes duke u quajtur stilisti me sexi ne Maqedoni. Ai pos muzikes punon me 2 lokacionet Hair styling make up ne Gostivar dhe ne Tirane. Kemi pare shume e shume artist qe marrin keshilla nga ky djale i ri dhe i talentuar. Puna e tij eshte bere publike edhe me projektet ne videoklipe te kengtareve shqiptare nga Kosova, Maqedonia, Shqiperia etj. Në Prill 2006, Ylker merr ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Miki

Qendrim Lutfiu

Ylber Idrizi

Elvir Hasani

Aurel Amzai

Shpresim Zylbehari

Ergin Brahimi

Burim Hoxha

Bujaa

Papushi


Tags: Ylker Baliu

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet