Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Young Alba

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
 • Emri i Vërtetë:
 • Lorris Halilaj
 • Jeton dhe vepron në :
 • Itali 
 • Mosha:
 • 18 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Young Alba është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Lorris Halilaj apo YOUNG ALBA reperi i talentuar shqiptar qe karrieren e tij e ka filluar ne itali ne tekstet e tij qe flasin per jeten e rrugës por shpesh edhe per ëndrrat apo qellimet e tij me nje stil unik dhe fryme te re ne muzikë shum shpejt YOUNG ALBA besojm se ne te ardhmen do te jet nje garanci e vertet per tregun shqiptar pse jo edhe per tregun internacional Më datë 19 Tetor 2018, Young Alba publikon videoklipin "Ci Vediamo (Dissing)"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

THUG1

Gabu

Double-K

Bardhi Idrizi

Nikinjoo

ANI (RapBoy)

ELAI

4NI

Ilir PPJ

Arbër Hajdari

Tags: Young Alba, Lorris Halilaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet