Më mbaj mend (për 1 muaj)

Young J - A Me Lejon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

yeaah maa e mira
sexy mamasita i see your eyes
yeaah
let me talk about all the ladys i'm
young j write here lets go

ref:
a me lejon ta ha buzen nese une e kam deshir hiqe bluzen se keshtu ndihesh me mire mamasita hape veten ndihu e lire kur je mua, kur je me muej

ajo esht shum cool...
ajo esht unike nje ne miliona ajo me ka fiksu qe ne momentin qe e pash lali ca bone je dakort te dalim bashk
i thash jam joung j grand thugz family hapi syt me cudi mu pergjigj s'kam mundsi zemra un jam cun i thjesht a po don me mu te jesh un te jem mbreti un nese do te jesh mbreteresh

Nuk ka ndodh asgje dhe ti kur flet ke vec nervozitet je e vetmja baby qe drejtohem plot serjozitet afrohu pak me shum a little mamasita se sonte je e imja saxy sinjorita

ref:
a me lejon ta ha buzen nese une e kam deshir hiqe bluzen se keshtu ndihesh me mire mamasita hape veten ndihu e lire kur je mua, kur je me mu ejj

lali mos ma merr per keq trunin ma ke heq dua t'them dicka i dashuri yt me duket gey ejj du me t'bo nji propozim te interesant leje ate qe ke perkrah e merr dike me te vecante ma co zemren offline sa hap syt ne mengjes nje fjal e jotja me largon cdo stres me con shpitin online kur para teje jom te puth fort ylli ime hajt shifena me vone

Nuk ka ndodh asgje dhe ti kur flet ke vec nervozitet je e vetmja baby qe drejtohem plot serjozitet afrohu pak me shum a little mamasita se sonte je e imja saxy sinjorita

ref:
a me lejon ta ha buzen nese une e kam deshir hiqe bluzen se keshtu ndihesh me mire mamasita hape veten ndihu e lire kur je mua, kur je me mu ejj

maa e mira saxy mamasita i see your eyes yeaah 2010 you're listen to the crazy boy of the gramar records i'm freaking healappinian beach
joung j ...and i'm a outNuk kemi video për këtë këngë.
Young J - A Me Lejon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Me Lejon".
3. Video është e këngës "A Me Lejon", por nuk këndohet nga Young J.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Joniad Banushi:


Komente 0