Më mbaj mend (për 1 muaj)

Young J - Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

te falem ty bukuri e ralle
zemra jote per mu shprese e arte
syte e tu si qielli kristal
jam i gatshem jeten te te fal
cdo mengjes me emrin tend fillon
per mu je princesh permbi fron
Buza jote parajs qe ska cmim
buzqeshja jote rreze dielli ne agim

dhe un te dua te dua ty si imarr
te du te duu sa me ska
te dua te dua me thuaj nje fjale
te dua te dua
ndihem gjalle

cdo mengjes me emrin tend fillon
per mu je princesh permbi fron
Buza jote parajs qe ska cmim
buzqeshja jote rreze dielli ne agim

dhe un te dua te dua ty si imarr
te du te duu sa me ska
te dua te dua me thuaj nje fjale
te dua te dua
ndihem gjalle


Ky tekst u dërgua nga Gangsta009ify

Young J - Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Young J.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Joniad Banushi:


Komente 0