Zana Dhe Edona Imeri
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Zana Dhe Edona Imeri është duo artistësh. Në Maj 2009, Zana & Edona Imeri marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Jemi 1".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »