Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zanfina Ismaili Sjell “Mohito”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[31-12-2014]
Këngëtarja Zanfina Ismaili ka realizuar këngën e saj më të re me rastin e festave të fundvitit. "Mohito" quhet kënga e re e cila është publikuar në kanalin zyrtar të Zanfina Ismailit në youtube.Kënga është realizuar në studion Blero Ent dhe është prodhim i Elephant, ndërsa teksti është shkruar nga Avni Qahili. Kjo këngë do të jetë prezente në të gjitha programet e vitit të ri.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Zanfina - Mohito [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet