Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zanfina - Femer E Sponzorizuar (Miremengjesi) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Mirmengjesii...
Cfare e mire te une te paska sjell
Mirmengjesii...
A me vjen me shi apo me dielle.

Me dhurata diten po ma niss
e une veq nga puthjet po mashtrohem
copa cop moralin po ma griss
prap te dorezohem.

mirmengjesi..
hajde qitja kafes pak sheqer
mirmengjesi..
nisja me mashtrime menjeher

mos e keq kupto ket dashuri se ne zemer gjithmon
te pata nga ti dua vetem besnikeri ejo dhurata

Cfare pervoje pate me tjera para meje
veq sponzorr e kurre e adhuruar
nuk dua me kafe asgje nuk du prej teje
nuk jam femer e sponzorizuar.


Ky tekst u dërgua nga Miranda



Zanfina
Publikimi: 01/12/2006


Zanfina - Femer E Sponzorizuar (Miremengjesi)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femer E Sponzorizuar (Miremengjesi)".
3. Video është e këngës "Femer E Sponzorizuar (Miremengjesi)", por nuk këndohet nga Zanfina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zanfina:


Komente 0