A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Zanfina - Mbreteresh Pa Mbreteri


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/09/2012

2012-09-11T20:05:42

Tash me gjithqka po tingllon
si deshtim qetesia jehon
ne keshtjellen e vetmis
nje person dhe kjo me frigon
Vetem vetja ne kete terr
me lendon asgje nuk sundon
e dashur nga te gjithe
e askush sme don
sme don se un jam kjo

ref..
Mbreteresh pa mbreteri
sundoj kete vetmi ska njeri
ti pa mua
Perendesh pa gjithesi
asgje nuk kerkoj
un dhuroj dua te te du

Mbreteresh pa mbreteri
sundoj kete vetmi ska njeri
ti pa mua
Perendesh pa gjithesi
asgje nuk kerkoj
un dhuroj dua te te du

Tash me gjithqka po tingllon
si deshtim qetesia jehon
ne keshtjellen e vetmis
nje person dhe kjo me frigon
Vetem vetja ne kete terr
me lendon asgje nuk sundon
e dashur nga te gjithe
e askush sme don
sme don se un jam kjo

ref..
Mbreteresh pa mbreteri
sundoj kete vetmi ska njeri
ti pa mua
Perendesh pa gjithesi
asgje nuk kerkoj
un dhuroj dua te te du

Mbreteresh pa mbreteri
sundoj kete vetmi ska njeri
ti pa mua
Perendesh pa gjithesi
asgje nuk kerkoj


Lyrics submited by Elza
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019