Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Zanfina - Lufte Apo Paqe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

01/06/2003

2003-05-31T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Zani"

Pjesëmarrëse në

PoliFest 2003
17 vjet ikam e me duket si njeqind e shtadhejt njeqind e shtadhejt...
qdo dite gjak e lote.... e buzeqeshja u trett...
me nje enderr une u rrita veq me andrrene lirise...nuk lejoj te ma merrni ... veq kjo enderr me braktis

ref.nuk edi se kush po me merr ne kosovene lire ,pse po qan e po vajton nen per te birin..pse te prek sonte vajtimi loti nepr faqe si te quhet kjo luft apo paqe..... (2 here )


Ky tekst u dërgua nga  linda
Më Shumë Këngë Nga Zanfina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet