A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Zanfina - Largoje Shoqen


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/01/2010

2010-01-05T10:14:26

tash sa koh dalim bashk asnjeher sje vet sa veshtir gjithmon na vije pas ai person i tret shoqja jote e mir ani kur ma vesh at fustan te shkurt,me provokon e ëmbël më buzqesh kishe un e urt nerva pom shkoonn!

Ref*2:
Largoje shoqen se plasa
merr masa largoje e thuaji bye
hajde qitja ni pije dhe bonja me dije
je i imi e jo i asaj.

tash sa koh dalim bashk asnjeher sje vet sa veshtir gjithmon na vije pas ai person i tret shoqja jote e mir ani kur ma vesh at fustan te shkurt,me provokon e ëmbël më buzqesh kishe un e urt nerva pom shkon!

Ref*3
Largoje shoqen se plasa
merr masa largoje e thuaji bye
hajde qitja ni pije dhe bonja me dije
je i imi e jo i asaj.

Ref*1
Largoje shoqen se plasa
merr masa largoje thuaji bye
hajde qitja ni pije let shkon prej shpije
je i imi e jo i asaj!!!


Ky tekst u dërgua nga Anonimyy   mila99
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019