A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Zanfina - Mos Trazo Plagen E Vjeter


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/07/2012

2012-07-10T10:33:25

Song from the album:

"Live"


Qenke gjarper helm i zi si premtove n´dashuri
deshte zemren me ma marr u largove hiq pa fjal
qenke gjarper helm i zi si premtove n´dashuri
deshte zemren me ma marr u largove hiq pa fjal

ref:
Mos trazo plagen e vjeter m´ler rahat tash duj nje tjeter
mos trazo plagen ne zemre shko tash dashuro nje tjeter
mos trazo plagen e vjeter m´ler rahat tash duj nje tjeter
mos trazo plagen ne zemres shko dashuro nje tjeter

Dojshe me ba avantur por n´vertet m´harrove mu
zemer dashuron nje tjeter harrove dashnin e vjeter
Dojshe me ba avantur por n´vertet m´harrove mu
zemra dashuron nje tjeter harrove dashurin e vjeter

ref:2
Mos trazo plagen e vjeter flej rahat tash duj nje tejter
mos trazo plagen ne zemer shko tash dashuro nje tjeter
mos trazo plagen e vjeter m´ler rahat tash duj nje tjeter
mos trazo plagen ne zemer shko tash dashuro nje tjeter


Lyrics submited by  Agnnesa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019