Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zanfina - Moj E Mira N'der Te Stanit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Moj e mira o
Në derë të stanit o
Moj e mira o
Në derë të stanit o

A i ke pa o çunat'jaranit oo...
A i ke pa o çunat'jaranit oo...

I kam pa,e i kom qëndisë e o
I kam pa,e i kom qëndisë e o

Lulem lule o i kam hujdisë e o
Lulem lule o i kam hujdisë e o


Ky tekst u dërgua nga  AgnnesaZanfina
Publikimi: 10/07/2012


Zanfina - Moj E Mira N'der Te Stanit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira N'der Te Stanit".
3. Video është e këngës "Moj E Mira N'der Te Stanit", por nuk këndohet nga Zanfina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zanfina:


Komente 0