Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zanfina - S'je Ai Mo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'je Ai Mo".
3. Video është e këngës "S'je Ai Mo", por nuk këndohet nga Zanfina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zanfina - S'je Ai Mo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Video Produksioni:

MProduction

Komente

Asnjë Koment

17/05/2017

2017-05-17T14:55:05+00:00refreni

s'je ai mo
zemra jeme mo nuk t'don
s'je ai mo
ndjenjen e njejt nuk e kom
s'je ai mo
dashnin teme spe vlerson
s'je ai mo
tash ma mir ti mu harom

a e din qysh je kon nfillim
cdo sen e ke bo me perkushtim
jemi kon bashk per cdo dite
dashni mke fal pa limit
e ke lujt rolin se pe shoh tash vec po hesht
nuk e di cka ndodhi a dikush hyni mes nesh
mes nesh mmmes nesh

2x
rruges kur msheh mu bejb
nuk ki nevoj mem nal
zere qe je tu endrru ti njejt
zemren teme ski me marr

refreni

S'je ai mo
zemra jeme mo nuk t'don
s'je ai mo
ndjenjen e njejt nuk e kom
s'je ai mo
dashnin teme spe vlerson
s'je ai mo
tash ma mir ti mu harom

se kena pas na plane bashk
ama ti e ki rrafsh
se ti prap po don mu kthy
amo djalo ma avash
se ti vetes jake bo edhe
prap se prap une ty po tkuptoj shum mire
jo nuk ke ti ca me thon se per ty o kon si moti
ske menu qe muj me tlon tash o von jo nuk ta fali

3x
S'je ai mo
zemra jeme mo nuk t'don
s'je ai mo
ndjenjen e njejt nuk e kom
s'je ai mo
dashnin teme spe vlerson
s'je ai mo
tash ma mir ti mu harom


Ky tekst u dërgua nga fatmirrrr
Më Shumë Këngë Nga Zanfina:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet