Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zeid - Kape Telefonin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ti e din se un jom i pit
ZEIDI venin po ta dridh
un jom ma i mir
kape ket se ket ven pe sill.
Un jam atje moj zemer
ku nxehet flaka
hajde luj se zeidi o motherfucker
stilin e kom high
jo moj zemer un skom faj
hej un kur jom me ty tjrave ju thom goodbye.
Kape telefonin
princez ta ni zonin
ti lej anash shoqet hajde me kampionin,
hakeni kuroren
princez qoje doren
kur je me mu zemer mos e kshyr ti oren.


Ky tekst u dërgua nga Meryy


Nuk kemi video për këtë këngë.


Zeid
Publikimi: 10/02/2011


Zeid - Kape Telefonin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kape Telefonin".
3. Video është e këngës "Kape Telefonin", por nuk këndohet nga Zeid.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zeid:


Komente 0