Zenel Doli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23
BIOGRAFIA: Zenel Doli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Në vitin 2015, Xeni & Zeneli publikojnë albumin "Gezuar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareGezuar (2015)

Kenge E Hare


Këngët:

» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Nexhat Haliti

Nazmi Sejfullahu

Shkodran Shala

Mentor Mushkolaj

Esat Ruka

Alfred Mersini

Ekrem Bashota

Krenar Vehebiu

Shaban Baksi

Nikolin Perpali


Tags: Zenel Doli, Zeni, Xeni, Shkelzen Jetishi

Krijo Një Kartolinë