Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Zenel Doli, Shkelzen Jetishi & Shqipe Kastrati - Me Fytyrë T'qeshur

Song Lyrics:

Me ftyre te qeshur po me vjen
nji fjal te mir a do tma thush
o gjumin naten nuk me zen
tuj menu a do tme dush
aman do tme dush

Fjalt e tua me shume mall
un perher ka me i kujtu
o ta jap fjalen sa t;jam gjall
kurr un skam me t'harru
aman me t'harru

Ti moj lule si pranver
fjalt e mia mos i harro
o ta shoh ftyren dhe njeher
ti prej meje mos u largo
aman mos m'harro

We added a new section Albanian Chords. Please help us with this song's chords. Thanks for your time!


(Optional)


(Optional)
teksteshqip.com © 2007 - 2019