Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Erdhe Pranvera  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/10/2010

2010-10-31T10:15:10

Më Shumë Nga

Xeni (Shkelzen Jetishi)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Erdhe Pranvera" kënduar nga Zenel Doli & Shkelzen Jetishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xeni (Shkelzen Jetishi). Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

erdh pranvera moj, qeli qershija moj, un rri tuj menduu..x2
kush mi qan hallet e mija moj,ajo qe desha mu largu x2

kam gjith diten moj..qe po t pres edhe moj du me t pa me sy x2
nana yte moj..edhe baba moj te kishin mbyll o me dry..x2Më Shumë Këngë Nga Zenel Doli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet