Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zeri Jetes - Come To Play (Feat. Besha)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


edhe sonte qe na po vina jem ma te fortiit na krejt e dina edhe sonte me ne dridhet bina me femra shqiptare zeshkani biondina REFREN Edhe sonte qe na po vina jem ma te fortit NA krejt e dina edhe sonte me ne dridhet bina me femra shqiptare zeshkani biondina kqyre kqyre babes kush po vjen po vim me shume style e me pak refren une ta dridhi une ta dridhi diskoteken me mu ti veq knaqu lirisht harro deken une di me tba per veti kur ti je ngat meje e din qka osht lezetii ETJJJ........

Ky tekst u dërgua nga NaimFeaturing: Besha
Publikimi: 20/09/2009


Zeri Jetes - Come To Play
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Come To Play".
3. Video është e këngës "Come To Play", por nuk këndohet nga Zeri Jetes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zeri Jetes:


Komente 0