Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zero Pes - Maskat (Feat. Kaacy)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Vina me heker ti ki veq fjal na vina me veper masken n'ftyr plus dorzat e zeza
dhe pluma ner seter kur na sheh n'rrug ja nis mu tut edhe ik si leper syzat n'sy plus dostat e eger rrugve naten enum na mos gabo me m'kqyr se kthehum prap edhe tani e kap kryt kur t'na she kur t'na she t'mledhun na masanej rri i shfryn masanej s'guxon mu fry ma prap lirisht thirri dostat tani vim i masim forcat cialo blinding i kom te deponum milionat full rrin kasaforta gjuj e ti shuj kshtu qe mos t'ju nihen zanat pse po rren mother f**ker tjetri vjen mother f**ker mos u trem mother f**ker se jem t'trent motger f**ker 24/7 n'rrug tu e njek bizin teper smut e kta tjert ren jon ka ikin

Reff
hekni maskat hekni hekni maskat s'kini shansa ju s'kini s'kini shansa jo jo
Hekni maskat hekni hekni maskat s'jeni ghi ju jeni fansa hekni maskat hekni hekni maskat s'keni shansa ju s'keni s'keni shansa hekni maskat hekni hekni maskat s'jeni ghi ji jeni fansa

Kthehem back na rrim doop e kta tjert jesin week se e kem qelsin e suksesit n'ngjep e ti sun e merr shum mos merr se je vet kur del si n'terr s'je ti mangup ghi e as gangster dostat i ki feek sikur gjysa ksaj estrades vet bin n'lek e ti je msu me ngajt mas pares thirre banden me m'dal perpara se kini shansen shum po rren na bajm keq edhe kur flen ti naten qa po kqyr ha ke met pa frym po kqyrin kta me dhez un ja i shkymi me ni frym thirrum king n'ket loj rri i perkrym mos bohet fjal se vim uzin e shprazum n'ty week mc s'jesni n'kriz thirrni policin met vin per ndihm se po vim me eksploziv ti si mc per me met maje ket anarki loja osht e jemja ju msheli n'karantin
Reff
hekni maskat hekni hekni maskat s'kini shansa ju s'kini s'kini shansa jo jo
Hekni maskat hekni hekni maskat s'jeni ghi ju jeni fansa hekni maskat hekni hekni maskat s'keni shansa ju s'keni s'keni shansa hekni maskat hekni hekni maskat s'jeni ghi ji jeni fansa


Ky tekst u dërgua nga  dielliZero Pes
Featuring: Kaacy
Publikimi: 15/02/2019


Zero Pes - Maskat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maskat".
3. Video është e këngës "Maskat", por nuk këndohet nga Zero Pes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zero Pes:


Komente 0