Më mbaj mend (për 1 muaj)

ZeeroMan
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 26 Gusht 1987
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  23
Këndon kryesisht: hip-hop

ZeeroMan është këngëtar i njohur. Me Hip-Hop merret nga viti 2001. Emri ZeeroMan bazohet n`at qe krijimtarin e filloj nga zero por nuk do t`ndahet kurr nga mikrofoni dhe stili i rruges. Perveq qe posedon aftesi t`kendimit ku shquhet per flow t`3nt, Zeero Man eshte edhe producent i mire dhe ka krijuar disa prej beat`ave t`kengeve t`Double-G.

Në Prill 2006, Izi & Zerooman marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Sonte Kem Me Kallën".

Më datë 15 Prill 2007, D.U.D.A. publikon videoklipin "Aty Ku jon 2g", në bashkëpunim me Zerooman.

Më datë 8 Mars 2013, Abi publikon videoklipin "Ti Shko", në bashkëpunim me Zeeroman.

Më datë 13 Shtator 2013, D.U.D.A. publikojnë videoklipin "Gangland City", në bashkëpunim me Niil-B, Ibi, Zeeroman & Overlord. Teksti u shkrua nga D.U.D.A., Niil-B. Për orkestrimin u kujdes Overlord. Videoklipi u prodhua nga Video Art.

Më datë 25 Mars 2016, D.U.D.A. publikon videoklipin "2g2fast", në bashkëpunim me Zeeroman.

Më datë 19 Tetor 2016, Jeton Hondozi publikon videoklipin "Me Ty", në bashkëpunim me Zerooman.

Më datë 27 Janar 2018, Brothers P. publikojnë videoklipin "SBNM", në bashkëpunim me Zeeroman.

Më datë 14 Shtator 2018, Rimih publikon videoklipin "Nare Nare", në bashkëpunim me Zeeroman.

Më datë 13 Shkurt 2020, ZeeroMan publikon videoklipin "E Nxet", në bashkëpunim me RimiH. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga ZeeroMan.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Anëtar i labelit

Double G Army

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet