Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

ZeeroMan - Hou U Kall

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hou U Kall".
3. Video është e këngës "Hou U Kall", por nuk këndohet nga ZeeroMan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

ZeeroMan - Hou U Kall  (Feat. Kamikazat)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/04/2012

2012-04-16T20:59:31+00:00Sllimi :
e u kall u kall i dul flaka
knaqnu shiptarija kejt me nafaka
tash pernime u kal femnat perpara
s'jemi mo tu hek na ka rrok e mara
gjithmon o knaqsi kur e qojmi nermes veti
kshtuu si thuhet kijamet po i thuhet lezeti
femnat jon tu ardh trut jon tu na kall
tash kerset kreveti s'ka nevoj me bo prrall
jom tu .. s'jom tu pi s'po di ka me hi
jom tu pa shum milet po m'doket si polici
tash e qoj eks nuk e nali deri n'skej
jomt u bo qef jom tu e thy n'kit nejt
ni nej shum e fort s'po muj me pershkru
ni nej e gangsterav kejt pesh tu e qu
tash un jom qu s'po du shoq ka me shku
shum femna t'forta s'po di cilles me ju gju

ReF :2x zeerOman :
hou u kall o i dul flaka
hou u kall o edhe plaka
hou u kall o kryt e tem
hou u kall o kejt ky ven

zeerOman :
kom lujt pi menve flak po m'qesin trut
s'ka sen qe ma prish s'ka sen qe um tut
i kom shit moti drut tasht i rrethum me dhipa
s'ka n'kit qim nane najkush qe mi prish kta tripa
se boll qito e prita mu kon nxet shum nxet
e me komplet e manikene t'omla si sherbet
qe dridhen e dridhen e kryt n'tok ta qesin
keq na nuk mesim se plot e kemi thesin
e lujm na biznesin traditat kurr nuk desin
na e pshjellem zakon s'ja kemi stresin
per at bohen qito sene qoje shishen permi kry
duhesh me thy e me thy kush i pak ata sy
bjen per mu e per ty per pleq e per plaka
o ishalla s'nalet sonte kallet i del flaka
kallet e kallet qashtu qysh s'e bone mene
se kur zeeromane dridhet n'kejt kto vene

ReF :2x zeerOman :
hou u kall o i dul flaka
hou u kall o edhe plaka
hou u kall o kryt e tem
hou u kall o kejt ky ven

Kopili :
un si kamikaz jom kopil vendas
femnat qe me kallin une pasna permas
jom tu pi dostav shpinen s'po du me jav kthy
e tash bone qyk e ja boj veq me sy
ajo me kupton edhe niset per mas meje
ku jom tu shku s'po di e qoj permas wc-je
ashiqare kuptohet qe si anderr osht tu mu dok
e komt s'jon t'u m'majt gati du me ra ne tok
jom i pit dru s'po di ka un me shku
s'po di a me shku po du hala me vazhdu
femnat jon tu m'kall neja osht ka vazhdon
qishtu pe ... i pit qishtu neja o ka shkon
tash jemi truq bashk kejt tu e kall
jemi me ni nej fort qe bon vaki shum rrall
shum fort ke fillimi tash erdh perfundimi
na jemi si vllazni apet bashk hami pimi

ReF :2x zeerOman :
hou u kall o i dul flaka
hou u kall o edhe plaka
hou u kall o kryt e tem
hou u kall o krejt ky ven


Ky tekst u dërgua nga mc-niki duda mony tiz popo
Më Shumë Këngë Nga ZeeroMan:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet