Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zhaba - Tash Larg Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

E ulur, në shtrat
E vetmuar, e vetmuar

Shikoj, në murë
E hutuar, e hutuar

Kthehu, kthehu
Prej nga ke ardh, nga ke ardh

Nuk shoh, asgjë
Që më vret, që më pret

Humba kohën, s'do t'afrohëm
Jam mush men, jam mush men

Kthehu, kthehu
Prej nga ke ardh, nga ke ardh

Kthehu, kthehu
Prej nga ke ardh, nga ke ardh
Zhaba
Publikimi: 10/08/2014


Zhaba - Tash Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tash Larg".
3. Video është e këngës "Tash Larg", por nuk këndohet nga Zhaba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zhaba:


Komente 0