Kur

Kur koken pas te kthesh, dhe te kerkosh,
Nje dite te bukur te gjesh,
Apo te kujtosh, mos u trishto!
Dhe nese ndihesh bosh,
Buzeqesh, e mundohu te jetosh!

- poezi nga Zhuljeta Çaushi Fieri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1



Më shumë nga Zhuljeta Çaushi Fieri