Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zonna Territ

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Zonna Territ është një grup artistësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

4stars

Bardh E Zi

Motrat Sylejmani

Jehona Shqiptare

Ravosok

Prishtina Dhe Tini

E2e

Legenda

North-West Side

Ura Vajgurore

Tags: Zonna Territ


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet