A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Zonna Territ - Koha Shkoj


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/10/2010

2010-10-17T13:05:08

Strofa 1.[Lushii]

edi qe tpengon nese dikush per ty keq menon
ose fillmin ta prish me ni sen qe ti nuk e don
nuk e ndjen nuk e vren tmiren qe e kan per ty
se urrejtjen e she shum mir juv lexohet edhe nsy
sot u kry neser tema njejt sillet nvenin tem
krejt o ren dit sillen si refren e do hala shesin men
e tjert viq ngojn n'shum raste t'provokojn
e tani me tulifar njeri ty t'barazojn
t'bin n'kategori qaty ku as nlist un nuk hi
ose tbojn fillma para syve tut thon ti ki me mri
numer njo ta bojn rafsh si para syve mo
mos e ngo kto ato bone qysh mas mirti per ty o
kemi met mas pa shkas tu pi bari tu nreq fas
najher me veten flas athu shka kem me lon permas
po koha shkoj vazhdo drejt mos e kthe mas kryt
se e kalumja osht ngjendje edhe met myt

ReFF : koha shkoj kurgjo s'ndroj perqato se pranoj
shpesh her fell menoj e tmiren shum e endroj
najher mshtin jeta shum ma fell me menu
athu n'tkalumen e botes ata qysh kan jetu


Strofa 2 [DoubleThree]

Se Arrita Qellimin Edhe Pse Andra Pata Shum
Zqita Sen Ndrit Edhe pse shum net meta pa gjum
i njejti Sen osht edhe me ty Po Ti Se Kupton
I ke bo vjet hala Me prind Rrnon e jeton
E trimnin E Kom Shok Se Mnimon Me largu tuten
a thu Pse Kejt Sot Ngjdo Pun Shum Guten
do Luten edhe tuten do zbuten egersohen
do shpohen do ikin largohen do vjedhin ma shum qmohen
Mohoen Muabetet Nese Veq Njanit Si kovenon
sot Vllavi jot nshpi Tana Tkqiat Ti Menon
jeta U Bo Katastrof Ngjdo bllok e gjdo shpi
sot Po duhet Me kshyr Mir Durt ka pi shti
mat vjetrit Po Gerditen Po androjn hala me titen
rrinia Po Rehen Tan Diten Do Kajn e Do Myten
so Let Me Met Vet Kerkujt sot Spi Kerset Pret
e qesin vetin nven tvet Apet Bet Nuk o Let


Lyrics submited by  BesarAmeti   besarcheeKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019