Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Zadja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

O kur kjo Zadja ish martu,
o ish mashtru, e ish zezu.
e ka mar burrin rakixhi;
dit e nat po rrin tuj pi

Kuku ca tka gjet moj Zade;
e po tma zen rakia, e ti then brit
e te rrah sa her te vjen te shpia

E kur kjo Zadja ish martu
o ish martu, e ish zezu
e ka mar burrin kumarxhi
i hup paret me shoqni
e tan diten rrin nkafe tuj pi

Kuku ca tka gjet moj Zade;
e po tma zen rakia, e ti then brit
e te rrah sa her te vjen te shpiaNuk kemi video për këtë këngë.


Zyber Avdiu
Publikimi: 19/03/2012


Zyber Avdiu - Zadja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zadja".
3. Video është e këngës "Zadja", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0