Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Zyber Avdiu - Me Mbuloi Loti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mbuloi Loti".
3. Video është e këngës "Me Mbuloi Loti", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Zyber Avdiu - Me Mbuloi Loti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

08/11/2012

2012-11-08T09:44:17+01:00celin lulet n'muj te majit
por te shkretat rrin n'merzi
syte e bukura ftyren tende
m'buloj loti perseir

ah pse me ik me le n'vetmi
jo s'muj t'jetoj pa dashuri
ma dashnore une s'te kam
jo nuk ka hallin kush t'ma kjan

dashuri sa shume te dua
eja pran t'hekim merzi
per hater te luleve te majit
ti bashkojm zemrat perseri

Shkup, 1995


Ky tekst u dërgua nga Albanian Records
Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë