Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zyber Avdiu - Une E Marre Shkupjanen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

jam ra n'halle z'di ckat baj
vajze per qefin sun po gjaj
jan shume vajza qe jan te mira
kur po i pys nuk jane te lira (2x)

(ref 2x)
une e marre shkupjanen
jo nuk e pys nanen/baben
per dashni dhe per sevda
si shkupjanja vajze nuk ka

jam ra n'hall jam ra n'dashni
vec me pru at vajze ne shpi
prindve te mi ju kam tregu
se shkupjanen une e du

(ref 2x)


Ky tekst u dërgua nga Albanian RecordsZyber Avdiu
Publikimi: 01/12/1998


Zyber Avdiu - Une E Marre Shkupjanen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une E Marre Shkupjanen".
3. Video është e këngës "Une E Marre Shkupjanen", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:


Komente 0