Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zyber Avdiu - Degjo Zemren Tende

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Degjo Zemren Tende".
3. Video është e këngës "Degjo Zemren Tende", por nuk këndohet nga Zyber Avdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zyber Avdiu - Degjo Zemren Tende  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Degjo Zemren Tende"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Sa her t shoh ne sy shpirtin pesh ma qon, un te pres n takime ti me ardh s guxon , sa her t shoooh ne sy shpirtin pesh ma qon un te pres n takime ti me ardh s guxon , baben mos degjo, mos, nanen mos degjooo aman , degjo zemren tendeeee dhe me dashuro ooo dhe me dashuro , baben mos deeeegjo mos , nanen mos deeegjo amaaaan , degjo zemren tendeee dhe me dashuurooo ooo dhe me dashurooo .
Sa her t shoh ne sy sillesh si hiileesh , me fol nuk guzon veq shiqon e qeeesh , sa her t shoh ne sy sillesh si hileeesh me fol nuk guxon veq shiqon e qeeesh baben mos deeeegjo mos , nanen mos deeegjo amaaaan , degjo zemren tendeee dhe me dashuurooo ooo dhe me dashurooo


Ky tekst u dërgua nga Fans I Avdiut
Më Shumë Këngë Nga Zyber Avdiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet