Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adem Ramadani

Tags: Adem Ramadani, Ilahi, Ademramadani, Adem Ramadoni, Adem.Ramadani

Vendlindja: Shkup      Mosha: 38 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Adem Ramadani është një këngëtar shumë i njohur, që këndon muzikë ilahi. Adem Ramadani -- një ish këngëtar mjaft i njohur nga shkupi i cili me disa prej albumeve te tija para disa vitesh ka korrur suksese te mëdha deri atë ditë kur ai vendosi te perqafoj fort Islamin dhe ne atë menyr te distancohet nga muzika duke filluar te kendoj Ilahi me përmbajtje Islame ne gjuhën Shqipe. Ademi esht nga SHKUPI dhe po ashtu jeton ne Shkup (Dizhonsk). Adem Ramadani U lind me 27 shtator të vitit 1978, në Shkup. Është i martuar dh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Adem Ramadani ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni
 Mesatarja:  4.9 / Votuan:  401

Me Fal Oj Nene (2016)

A Ka Taube Zot Per Mu (2013)

Së Bashku Për Ju (2012)

Kjo Dynja Si Bora Ne Diell (2011)

Fukaraja (2009)

Jetim Me Babe E Nane (2008)

Duaja E Nenes (2007)

Vjen Pranvera (2006)

Të Duhemi Për All-Llah (2005)

Aman Aman Medet (2004)



Mulla Jakupi
A Ka Taube Zot Per Mue
Rrespekti Ndaj Prinderve
Palestina
Allahut Rob Sun Ju Bana
Qabe Moj E Bukur Je
Ti O Muhamed
Pendimi
Ti Je Feja E Vërtet
Kendo More Vëlla Kuran

» Dërgo Një Këngë »

Përkthime 




teksteshqip.com © 2007 - 2017