A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Aida DoçiTags: Aida Doci, Aida Doçi, Aida Doqi, Aida
Vendlindja: Prishtine    Jeton dhe vepron në        Mosha: 21 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Virgjeresha  
Aida Doçi është një këngëtare e njohur, që këndon muzikë pop & popullore. Studioi shkollen fillore ne Gjergj Fishta, shkollen e mesme ne Sh.M.E Gjin Gazulli ne Prishtine. Karrieren muzikore e filloj ne X Faktor Albania 2013 me grupin Natural aty u renditen ne finale ne vendin e 3. Per shkaqe te largesise mes vajzave grupi u nda dhe secila vazhduan single. Aida nen menaxhimin e Naser Gashit filloi bashkpunimin me Chipsin ku e projektun albumin e pare me covera.... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Aida Doçi ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  69Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: A Je Mire ::  
 :: Rren ::  
 :: Pe Du ::  Loading...Kalendari
21/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto