teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
BiografiaTags: Aida Doci, Aida Doçi, Aida Doqi, Aida
  • Rrjetet Sociale:
  • Official Facebook Profile
  • Official Youtube Channel
  • Official Facebook Profile
  • Official Instagram
  • Official Facebook Profile


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  89


Aida Doçi

Vendlindja: Prishtine  
Jeton dhe vepron në  
Mosha: 21 Vjeç
Ditëlindja: 07 Shtator 1995
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Këndon kryesisht: Popullore Moderne Popullore Dasmash Pop Popullore Vajtuese
Rryma të tjera: Tallava

Aida Doçi është një këngëtare e njohur. Studioi shkollen fillore ne Gjergj Fishta, shkollen e mesme ne Sh.M.E Gjin Gazulli ne Prishtine. Karrieren muzikore e filloj ne X Faktor Albania 2013 me grupin Natural aty u renditen ne finale ne vendin e 3. Per shkaqe te largesise mes vajzave grupi u nda dhe secila vazhduan single. Aida nen menaxhimin e Naser Gashit filloi bashkpunimin me Chipsin ku e projektun albumin e pare me covera.

» Dërgo Korrigjime »


Kalendari
21/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Adalena Seferi
Adalena Seferi
25 vjeç
Tiziano Ferro
Tiziano Ferro
37 vjeç
Argjent Marku
Argjent Marku
44 vjeç
Gjon Gjevelekaj
Gjon Gjevelekaj
66 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Isuf Luzaj
Isuf Luzaj
(1913-2000)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

  Çfarë Ti Bëj

Voto