A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Bebe RexhaTags: Bebe Rexha, Bleta Rexha
Vendlindja: New York    Jeton dhe vepron në        Mosha: 27 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Virgjeresha  
Bebe Rexha është një këngëtare shumë e njohur, që këndon muzikë pop. Bebe Rexha është një artiste që premton shumë për të ardhmen në skenën e muzikës amerikane, e cila dëshiron të përhapë një opinion pozitiv mbi jetën e të rinjve dhe të grave. Bebe filloi të këndonte kur ishte vetem 4 vjeç. Ajo jeton në New York, por është me prejardhje nga Dibra e Madhe. Ka pak që është publikuar klipi i saj i ri "Comeback Kids" si soliste dhe eshte në përgatitje video për këngën "Take Me Home" me Cash Cash (momentalisht në v... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Bebe Rexha ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  47 :: I Got You ::  
 :: In The Name Of Love ::  
 :: Me, Myself & I ::  
 :: No Broken Hearts ::  
 :: I Can't Stop Drinking About You ::  
 :: I'm Gonna Show You Crazy ::  
 :: Like I Do ::  
 :: All The Way ::  
 :: Take Me Home ::  Loading...Kalendari
21/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto