teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tekste Këngësh
CozmanTags: Cozman, Tuna, Cozzy, Ylber Loti
Vendlindja: Prishtine      Mosha: 28 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Luani  
Cozman është një Këngëtar shumë i njohur. Emri i tij i vertete eshte Ylber Loti lindi ne vitin 1986. Ai eshte simpatik dhe shume i pelqyer nga vajzat. Duket se Cozman prezantoi veten e tij si rrepist, por edhe si nje djale i dashuruar. Pas publikimit te bashkepunimit midis Cozman dhe kengetares sexy Tuna Sejdiu, u be publike edhe lidhja e tyre e dashurise. Ne videoklip ata shfaqen shume afer fizikisht me njeri-tjetrin, duke ofruar skena ‘hot’ per shikuesit. Por me gjithe kurioz... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.5 / Votuan:  298


 :: Shume I Smut ::  
 :: We Doin This ::  

Kalendari
03/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Leonora Jakupi
Leonora Jakupi
36 vjeç
Senad Rrahmani
Senad Rrahmani
24 vjeç
Valbona Zhuleku
Valbona Zhuleku
34 vjeç

Votimi i Javës
   2-8 Mars 2015

Kush Ju Pelqen Më Shume?

  Noizy

  Ghetto Geasy

  Gold Ag

  Mc Kresha & Lyrical Son

  Unikkatil

  D.U.D.A

Voto

Qender Dobesimi Equilybra