teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tekste Këngësh
D.U.D.A.Tags: D.U.D.A., Duda, D.U.D.A, Double G Army
Vendlindja: Gjilan    Jeton dhe vepron në        Mosha: 29 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Akrepi  
D.U.D.A. është një Këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur. Burim O. Osmani kreu shkollën fillore në Gjilan ashtu edhe shkollën e mjeksisë, drejtimi i stomatologjisë. Aktualisht ndjek studimet në Fakultetin e Stomatologjisë në Tiranë. Pasioni i tij për muzikë lindi qysh herët, në moshën fëmijërore. Por me krijimtari dhe interpretime filloi prej vitit 1998-99. Viti 2001-02 ishte vit pushimi nga skena publike per Duden,pershkak t`problemeve t`medha qe i ka çdo njeri qe mirret me kete prof... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  684


Albume:

» Dërgo Një Album »

 :: Babi Do Te Kthehet ::  
 :: Gangland City ::  
 :: Skuadra Jone ::  
 :: Jeta Jem ::  
 :: Nano ::  
 :: Aty Ku jon 2g ::  
 :: Pajtimi I Gjaqev ::  
 :: Farefisi ::  
 :: Bojna Show ::  
 :: Dielli Pa Rreze ::  
Kalendari
04/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Valbona Halili
Valbona Halili

Gofile Papleka
Gofile Papleka

Mira Konçi
Mira Konçi
42 vjeç

Votimi i Javës
   2-8 Mars 2015

Kush Ju Pelqen Më Shume?

  Noizy

  Ghetto Geasy

  Gold Ag

  Unikkatil

  Mc Kresha & Lyrical Son

  D.U.D.A

Voto

Qender Dobesimi Equilybra