A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Dhurata DoraTags: Dhurata Dora, Dhurata Murturi
Vendlindja: Nurnberg      Mosha: 24 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Bricjapi  
Dhurata Dora është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur, që këndon muzikë pop. Dhurata Murturi e njohur per publikun si Dhurata Dora lindi me 24 dhjetor 1992 ne Nurnberg te Gjermanise ku ka jetuar se bashku me familjen , shkollen fillore e ka perfunduar ne qytetit e Furthit po ashtu ne Gjermani. Dhurata Murturi pasi qe ka qenë dhe ka kënduar ne Gjermani atje Nofken e kisht Dorata me shkurtesa Dora.Dhe kjo ishte arsyja që Dhurata tani të gjith e njohin si Dhurata Dora Tash Dhurata me shume gjendet ne trevat Shqipatare per s... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Dhurata Dora ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  1298 :: Ayo ::  
 :: Veq Ty ::  
 :: Ti Don ::  
 :: Roll ::  
 :: Shume On ::  
 :: Vete Kerkove ::  
 :: Get Down ::  Loading...Kalendari
21/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto