A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Edi KalaTags: Edi Kala, Edi Kalo
Vendlindja: Rrogozhinë      Mosha: 27 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Shigjetari  
Edi Kala është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë popullore. Ka realizuar disa kenge me motive popullore, dhe eshte pjesemarres ne dasma.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  3 :: Xhelozia ::  
 :: Me Ka Zene Dashnia ::  
 :: Tunde Vallen ::  Loading...Kalendari
21/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto