A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Egi VrekoTags: Egi Vreko
Egi Vreko është një këngëtare jo shumë e njohur, që këndon muzikë pop. Ajo që për shumë ditë diskutohej në media duket se sapo është bërë zyrtare nga vet artistët. Vajza me origjinë nga Berati, Egi Vreko, këto ditë ka firmosur kontratën me grupin B.A.M nga Kosova. Egi ka një potencial dhe po premton shumë në botën e shoubizit. Ajo do të shfaqet shumë shpejt në Kosovë me një super imazh. Egi ka thënë që i ka hyre seriozisht kësaj pune dhe po ndihet shumë mirë, me ambientin e krijuar në Kosovë. Ajo ka një histori dhe ... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Egi Vreko ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3 :: Je Ka Don ::  
 :: Blazzin ::  Loading...Kalendari
21/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto