teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tekste Këngësh
Elvana GjataTags: Elvana Gjata
Vendlindja: Tiranë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 28 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Ujori  
Elvana Gjata është një Këngëtare shumë e njohur. Elvana Gjata është një këngëtare shqiptare në R'n'B e muzikë pop nga Tirana. Emri i Elvana Gjatës nuk është i rastësishëm në botën e muzikës dhe as thjesht për të plotësuar ndonjë nga kapriçiot e moshës. Rruga e saj artistike ka filluar që fëmijë, me debutimet e saj të para në pallatin e pionierëve. Që në pjesëmarrjen e saj të parë, në Festivalin e Zërave të Rinj, vlerësohet me çmimin e tretë, me këngën 'T... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.5 / Votuan:  612


Albume:

» Dërgo Një Album »
 :: Puthe ::  
 :: Disco Disco ::  
 :: Beso ::  
 :: 1990 ::  
 :: Afer Dhe Larg ::  
 :: Fake (Remix) ::  
 :: Vetes ::  
 :: Je Ti (Digitalb) ::  
 :: Beso (Remix) ::  
 :: Nuk Janë Më ::  
Kalendari
02/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
James Arthur
James Arthur
27 vjeç
Hevzi Kumanova
Hevzi Kumanova
30 vjeç

Votimi i Javës
   2-8 Mars 2015

Kush Ju Pelqen Më Shume?

  Noizy

  Ghetto Geasy

  Gold Ag

  Mc Kresha & Lyrical Son

  Unikkatil

  D.U.D.A

Voto

Qender Dobesimi Equilybra