teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tekste Këngësh
Ermal FejzullahuTags: Ermal Fejzullahu, Ermal Fejzullau, Ermal Feizullahu, Ermali
Vendlindja: Prishtinë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 26 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Luani  
Ermal Fejzullahu është një Këngëtar shumë i njohur. Ermal Fejzullahu është djali i këngëtarit të mirënjohur Sabri Fejzullahut. Natyrisht që për të ishte shumë më e lehtë të hynte në tregun e muzikës sepse për këtë gjë I ndihmoj shumë babai I tij Sabriu. Qysh kur ishte I vogël Ermali u inkuadrua në muzikë. Fillimsht në muzikën për fëmijë ku edhe ishte pjesë e disa festivaleve qysh në moshën 6 vjeçare. Është e njohur sidomos kënga e Ermalit sëbashku me motrën e t... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  117


Albume:

» Dërgo Një Album »
 :: Tavolina ::  
 :: Emocion ::  
 :: Ajo ::  
 :: E Shkuar, E Harruar ::  
 :: Per Nje Dashuri ::  
 :: Digje Sonte ::  
 :: Ti Prit Edhe Pak ::  
 :: Po Ta Fali Zemren ::  
 :: Krejt Po Sillet ::  
 :: Nëna Loke ::  
Kalendari
02/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
James Arthur
James Arthur
27 vjeç
Hevzi Kumanova
Hevzi Kumanova
30 vjeç

Votimi i Javës
   2-8 Mars 2015

Kush Ju Pelqen Më Shume?

  Noizy

  Ghetto Geasy

  Gold Ag

  Mc Kresha & Lyrical Son

  Unikkatil

  D.U.D.A

Voto

Qender Dobesimi Equilybra