teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Greta KoçiTags: Greta Koçi, Gerta Koçi, Greta Koci
Vendlindja: Kuçove    Jeton dhe vepron në        Mosha: 23 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Greta Koçi është një këngëtare shumë e njohur. Greta Koçi Ka lindur më 26 shtator 1991 në qytetin e Kuçovës e banon në Tiranë, por eshte Shkodrane dhe kete gje e ka konfermuar cdo here qe ka pasur mundesi. Ajo ka lindur tek gjyshja ku prinderit e saj ishin ne vizit tek gjyshja e Gretes ne Kuqov Talenti i saj është shfaqur në moshën 5-6 vjeçare, ku fillimisht ka drejtuar emisionet e fëmijëve në stacionin televiziv të babait të saj Shkodra TV1 në Shkodër. Fillimisht është shfaqur në TV m... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  107Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: S'jam Jetime ::  
 :: What's Up ::  
 :: Me Fal Nene ::  
 :: Mos Shiko Tjeter ::  
 :: Kjo Toke Me Rriti ::  
 :: Shkolla Willson ::  
 :: Zemra Per Ty Ndal ::  
 :: Do Te Me Shaj Nena ::  
 :: Qene Moj Te Dua ::  
 :: Nuk Ta Kam Thene ::  
Kalendari
24/05/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Leonora Bahiti
Leonora Bahiti
35 vjeç
Florent Iseini
Florent Iseini
23 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Ibrahim Tukiqi
Ibrahim Tukiqi
(1926-2004)

Votimi i Javës
   17-23 Maj 2015

Reperi Më I Mirë Shqiptar

  Noizy

  Ledri

  Unikkatil

  Geti

  Mc Kresha

  D.U.D.A

Voto

Qender Dobesimi Equilybra