A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Ingrit Gjoni



Tags: Ingrit Gjoni, Ingrid Gjoni
Vendlindja: Tirane    Jeton dhe vepron në        Mosha: 34 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Bricjapi  
Ingrit Gjoni është një këngëtare e njohur, që këndon muzikë pop. Është duartrokitur fort kudo ku ka kënduar, është adhuruar shumë fort në çdo skenë ku ka shkelur dhe po kaq shumë është pëlqyer edhe për performancat e saj të veçanta… Këngëtarja e suksesshme e muzikës moderne në Shqipëri, Ingrit Gjoni, është sot një ndër emrat më të spikatur të skenës… Përmes rreshtave në vijim do përpiqemi të sjellim në sytë tuaj gjithë dimensionet e këngëtares Gjoni... Le të zbulojmë bashkë përmes këtij rrugëtimi aspekte të nj... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.2 / Votuan:  75



Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »






 :: Hajde Sonte ::  
 :: Mbretereshe ::  
 :: Inshalah ::  
 :: Relax ::  
 :: My Heart Is Crying ::  
 :: Me Fal ::  
 :: Do Me Kerkosh ::  
 :: Ani Ani ::  
 :: Jek E Jek ::  
 :: Impossible ::  
 :: Hypnotise Me ::  
 :: Barbi Silikon ::  
 :: Harronim Te Dy ::  
 :: I Ziu Ti ::  
 :: Vitamina ::  
 :: Njeri Tjetrit ::  
 :: Ndale ::  





Kalendari
29/05/2016
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Çartani
Çartani
21 vjeç
Besa Kokëdhima
Besa Kokëdhima
30 vjeç
Nani-Style
Nani-Style
34 vjeç
Gëzim Gashi
Gëzim Gashi
26 vjeç
Arbëresha Hajdari
Arbëresha Hajdari
27 vjeç

Votimi i Javës
   29 Maj - 4 Qershor 2016

Hiti I Verës 2015?

  Elvana Gjata - Love Me Ft Bruno

  Majk Ft. Ghetto Geasy - Sjena Mo

  Era Istrefi Ft. Ledri Vula - Shumë Pis

  Mozzik Ft. Kida - Premtimet

  Altin Sulku Ft. Noizy - Çfarë Ti Bëj

  Enca - Soul Killa

Voto