teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tekste Këngësh
JerichoTags: Jericho, Jeriho
Jericho është një Grup muzikor i njohur. Muzika e Jericho-s është një shkrirje midis rock, alternative, elektronikë dhe muzikës tradicionale etnike shqiptare,karakteristikë për rajonin e Kosovës dhe Shqipërinë e veriut. Jericho është një grup shqiptar,kosovar nga Prishtina, Kosova, i formuar në vitin 1997. Përveç instrumenteve standarde rock, ata gjithashtu përdorin instrumentet orientale që janë gjetur në muzikën tradicionale shqiptare, të tilla si "tupan", "k... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  5


 :: Tomlin E Nanes ::  
 :: Albanian Rhapsody ::  
 :: Nentor I Ftohte ::  
 :: Kanga Jonë ::  
 :: Fundi ::  

Kalendari
02/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
James Arthur
James Arthur
27 vjeç
Hevzi Kumanova
Hevzi Kumanova
30 vjeç

Votimi i Javës
   2-8 Mars 2015

Kush Ju Pelqen Më Shume?

  Noizy

  Ghetto Geasy

  Gold Ag

  Mc Kresha & Lyrical Son

  Unikkatil

  D.U.D.A

Voto

Qender Dobesimi Equilybra