SHARE:
  Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kaos

Tags: Kaos, K-Os, K Os, Kos, Lumi, Keos, Vigan Bardhi, Vig Popa, Vig Poppa

Kaos është një grup muzikor shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Gupi KAOS i njohur si (kejosat) është krijuar nga Vigan Bardhi i njohur si Vig Poppa, dhe Lumi Berisha i njohur si Lumi B. Vigan Bardhi u lind më 23 Dhjetor (1984) kurse Lumi Berisha u lind më 9 Gusht (1986) që të dy jetojnë dhe veprojnë në Prishtinë. Janë shumë të njohur për shumë këngë: Lumi B - Hi Lumi, KAOS- Ngoje Zemrën Tem njëra nga këngët që ka prekur gjithë publikun, KAOS - Sheqer, dhe shumë e shumë tjera. Kanë pasur bashkpunime me g...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Kaos ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni
 Mesatarja:  4.9 / Votuan:  88

X (2013)

Bardh E Zi (2008)Hey
Sheqer
Ngoje Zemren Tem
Vandami
Gëzuar Përhajr
S'dihet Qka U Bo
K'tu Jom
Le T'kallen
Ni Prishtine Qe Funksionon
I Like It

» Dërgo Një Këngë »

Përkthime 
teksteshqip.com © 2007 - 2017