A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Kastriot KrasniqiTags: Kastriot Krasniqi
Vendlindja: Pejë   
Kastriot Krasniqi është një këngëtar jo shumë i njohur, që këndon muzikë popullore. Kastriot Krasniqi është një djalosh me zërin e ëmbël dhe mjaft i pëlqyer nga ata që e rrethojnë dhe e dëgjonë. Ai ka 11 vjet që ia thotë bukur këngës popullore dhe është mjaft i kërkuar në gëzimet dhe koncertet e shumta të shqiptarëve në Diasporë dhe jo vetëm. Kastrioti është me origjinë nga Peja, jeton në Zvicër dhe është i martuar. Këngëtari ka treguar se është duke përgaditur albumin e tij të parë, ndërsa deri tani ka në treg 4 këngë. Ka shumë... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  3


Loading...Kalendari
21/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto