A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
KidaTags: Kida, Kidda
Vendlindja: Rahovec    Jeton dhe vepron në        Mosha: 19 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Shigjetari  
Kida është një këngëtare shumë e njohur, që këndon muzikë pop. Këngëtarja e re Orhidea Latifi eshte e njohur ne publik me emrin Kida. Ajo eshte pjesë e OnRecords, është bërë e njohur për publikun në performancën e saj në skenën e koncertit të DMX të mbajtur kohë më parë. Ajo ka debutuar në skenën muzikore me këngën “Murder”, videoklipi i të cilës ka skena pikërisht nga ky koncert. Këngën e kanë realizuar Zzap n’ Chriss, kurse teksti është shkruar nga Soulkid. Ne Prill 2014, Kida publikoi videoklipin e sa... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Kida ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.3 / Votuan:  2117 :: Uh Baby ::  
 :: Ja Kemi Nis ::  
 :: Rikthejm Na ::  
 :: M'ke Rrejt ::  
 :: Mi Amore ::  
 :: O'najr ::  
 :: S'ki Ide ::  
 :: Boni Zo ::  
 :: Murder ::  Loading...Kalendari
21/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto