A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Labinot RexhaTags: Labinot Rexha, Noti
Vendlindja: Rahovec    Jeton dhe vepron në        Mosha: 33 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Ujori  
Labinot Rexha është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë pop & popullore. Rrjedh nga një familje këngëtarësh të muzikës popullore, të cilët ia zbulojnë talentin Labinotit, i cili atëherë ishte vetëm 5 vjeç. Këngët e tij të para janë : "Të dua" dhe "Azilant". Në Prizren ka të kryer shkollën e ulët dhe të mesme të muzikës. Ka realizuar një numër të madh këngësh, këngë të cilat janë të përmbëledhura në plot 12 albume cilësore, dhe 13 nga këngët i ka të lançuara me videoklip. Këngët që kanë dhënë një hov të madh në muz... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.2 / Votuan:  20Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: Qohu Rexho ::  
 :: Sa Po Vrasin Fjalet ::  
 :: Ata Sytë E Tu ::  
 :: Ajo ::  
 :: Syte E Tu ::  
 :: Loti I Femijes ::  
 :: Lajka ::  
 :: Ndarjen Tone ::  
 :: Gurbeti ::  
 :: Knaqu Sonte ::  
 :: Kenga E Veles ::  
 :: Shaci ::  
 :: Ta Ha Buzen Ty ::  
 :: E Pa Shpirt ::  
 :: Pse S'mu Bane Nuse ::  
 :: Dridhet Zemra ::  
 :: Pa Ty Smundem Më ::  
 :: Ani Zemra Jeme ::  
 :: Niset Trimi ::  
 :: Malli Yt ::  
 :: Malli Per Babane ::  
 :: Katerina ::  
 :: Mos Me Urrej ::  
 :: Maturant ::  
 :: Ne Po Maturojm ::  
 :: Ti Nuk Mendon ::  
 :: Motra Jonë ::  
 :: Pranoni Kosoven ::  Loading...Kalendari
21/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto