teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Mahmut FeratiTags: Mahmut Ferati, Mahmuti, Mahmut Fehrati
Vendlindja: Tetove    Jeton dhe vepron në        Mosha: 53 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Demi  
Mahmut Ferati është një këngëtar shumë i njohur. Rrjedh prej nje familje 7 antareshe. Ai ka 4 vllezer dhe nje moter.Kendon qe nga vitet e '70,dhe huazimet e para muzikore i ka marre nga vellai i tij Murteza Ferati dhe si i vogel ka dashur te shkoj pas hapave te tij. Mahmuti ka dy femije: Argjenten dhe Granitin.Ka edituar me shume se 30 albume,ke shpesh here ka bashkepunime me Shyhrete Behlulin Milaim Mezinin Shaqir Cervadikun Shkurte Fejzen Remzije Osmanin Aferdita Demakun Afrim Aliun Bekim Kas... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.4 / Votuan:  172Albume:

» Më Shumë Albume »

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: Mërgimtari ::  
 :: Loti Në Faqe ::  
 :: Mos Qaj ::  
 :: Cka Poj Thot Dema Kadris ::  
 :: O Gurbet I Zi ::  
 :: Gjithkujt Buken Mos Ja Jep ::  
 :: Mos Me Shkel Me Kam Noborr ::  
 :: Matura ::  
 :: Shqipëri T'uron Tetova ::  
 :: Serbi, Shtrige E Vjeter ::  
Kalendari
27/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Jessie J
Jessie J
27 vjeç
Mariah Carey
Mariah Carey
46 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Andon Z. Çajupi
Andon Z. Çajupi
(1866-1930)
Pjetër Gaci
Pjetër Gaci
(1931-1995)

Votimi i Javës
   23-29 Mars 2015

Kush Eshte Reperi Me I Mire?

  Noizy

  Gheto Geasy

  Unnikatil

  Capital T

  2po2

  D.U.D.A

Voto

Qender Dobesimi Equilybra