teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tekste Këngësh
Mera ZymeriTags: Mera Zymeri, Mera Zyberi, Mera Kabashi
Mera Zymeri është një Këngëtare e njohur. Mera Zymeri-Kabashi është një këngëtare me prejardhje nga Kosova, por e lindur dhe e rritur në Gjermani. Ajo ka shumë talent për të kënduar këngën e mirëfilltë shqipe, gjë që e bën që ajo ti qëndrojë besnike kësaj kënge. Këndon në skenat mbarëshqiptare që nga vitet '90, ku prezantohet kryesisht me këngë kushtuar gurbetit, e trimërisë shqiptare. Ka edituar 10 albume,e një numër të konsiderueshëm këngësh. Ka bash... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  33


Albume:

» Më Shumë Albume »

» Dërgo Një Album »
 :: Ora E Historise ::  
 :: We Like It ::  
 :: Rinia E Kosovës ::  
 :: Vajzat Hileqare ::  
 :: Jackpot ::  
 :: Hajde More Djalo ::  
 :: Dashnia Na Bashkon ::  
 :: Pavarsia ::  

Kalendari
02/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Hevzi Kumanova
Hevzi Kumanova
30 vjeç
James Arthur
James Arthur
27 vjeç

Votimi i Javës
   2-8 Mars 2015

Kush Ju Pelqen Më Shume?

  Ghetto Geasy

  Noizy

  Gold Ag

  Mc Kresha & Lyrical Son

  Unikkatil

  D.U.D.A

Voto

Qender Dobesimi Equilybra